"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/138 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 24/268 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/138 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 60 158,1 мың теңге:
салықтық түсімдер - 2 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 3 534,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 54 149,1 мың теңге;
2) шығындар - 60 745,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 587,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 587,4 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 587,4 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 1-2 - тармақпен толықтырылсын:
"1-2. Бұлақ ауылдық округінің бюджетінде қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен 2021 қаржы жылында облыстық бюджеттен 0,3 мың теңге,сомасында бөлінген пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 4 - қосымшаға сәйкес көзделсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін оның ішінде:
Бұлақ ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан көрсетілген кепілдендірілген трансфертті бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 14/138 "Об утверждении бюджета Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 24/268
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 14/138 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы - 60 158,1 тысяч тенге:
налоговые поступления - 2 475,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 534,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 54 149,1 тысяч тенге;
2)затраты - 60 745,5 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 587,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 587,4 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 587,4 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в расходах бюджета Булакского сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года возврат неиспользованных целевых трансфертов выделенных в 2021 финансовом году из областного бюджета в сумме 0,3 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в бюджете Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Булак.
Распределение указанных целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан определяется решением акима Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";

мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;
Бұлақ ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан көрсетілген кепілдендірілген трансфертті бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің "Есіл ауданы мәслихатының Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы шешімімен айқындалады.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін, оның ішінде:
мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыру;
Бұлақ ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге;
ағымдағы шығындарға.
Аталған нысаналы трансферттерді облыстық бюджеттен бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшасы осы шешімнің 1, 2 - қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының хатшысы А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 24/268 шешіміне
1 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 14/138 шешіміне
1 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Предусмотреть в бюджете Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Булак.
Распределение указанного гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан определяется решением акима Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
на повышение заработной платы государственых служащих;
освещение улиц населенных пунктов;
на средний ремонт внутрипоселковых дорого в селе Булак;
на текущие расходы.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 23 ноября 2022 года № 24/268
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2022 года № 14/138
Бюджет Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)