"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/143 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 24/273 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетін 2022-2024 жылдарға арналған бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/143 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35 926,3 мың теңге:
салықтық түсімдер - 9 886 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 4 138 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21 902,3 мың теңге;
2) шығындар - 40 598,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 4 672,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 672,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 672,2 мың теңге.";
1-2 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"1-2. 2021 жылы облыстық бюджеттен бөлінген 0,9 мың теңге сомасында және 0,1 мың теңге сомасында пайдаланбаған нысаналы трансферттердің қайтарылуы Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджетінде қосымшаға сәйкес қарастырылсын.";
4-1 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"4-1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферттердің көлемдері қарастырылсын, соның ішінде:
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйым жұмысшыларының, қазыналық кәсіпорын жұмысшыларының, жекелеген санаттағы азаматтық қызметшілердің жалақысын көтеруге;
Корнеевка ауылдық Мәдениет үйінің коммуналдық қызметтері мен еңбекақы төлеу қорына.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 14/143 "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 24/273
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 14/143 "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 35 926,3 тысяч тенге:
налоговые поступления - 9 886 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 4 138 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 21 902,3 тысяч тенге;
2) затраты - 40 598,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 4 672,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 672,2 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 672,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-2 следующего содержания:
"1-2. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области возврат неиспользованных целевых текущих трансфертов выделенных в 2021 финансовом году из областного бюджета в сумме 0,9 тысяч тенге и районного бюджета в сумме 0,1 тысяч тенге, согласно приложению.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, в том числе:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
на фонд оплаты труда и коммунальные услуги Корнеевского сельского дома культуры.

Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін көрсетілген кепілдендірілген трансферттерді бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
4-2 тармағымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"4-2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемдері қарастырылсын, соның ішінде:
"Бұқаралық ақпарат құралдарымен байланыс және өзара әрекеттесу" тақырыбында Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің оқуына.
Облыстық бюджеттен берілетін көрсетілген нысаналы трансферттерді бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемдері қарастырылсын, соның ішінде:
елді мекендерде көшені жарықтандыруға;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
Корнеевка ауылдық Мәдениет үйінің коммуналдық қызметтері мен еңбекақы төлеу қорына.
Аудандық бюджеттен берілетін көрсетілген нысаналы трансферттерді бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің шешімімен анықталады.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 24/273 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 14/143 шешіміне
1 - қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

Распределение указанного гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан определяется решением акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из областного бюджета, в том числе:
на обучение акимов сельских округов по теме "Коммуникации и взаимодействие со средствами массовой информации".
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета, в том числе:
освещение улиц в населенных пунктах;
обеспечение санитарии населенных пунктов;
на фонд оплаты труда и коммунальные услуги Корнеевского сельского дома культуры.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Есильского района Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 23 ноября 2022 года № 24/273
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2021 года № 14/143
Бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)