Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 11/1 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 18/1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 11/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26059 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 768 465,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 251 561,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 753,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 107 205 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 387 945,8 мың теңге;
2) шығындар – 8 262 649,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 140 735 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 229 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 88 990 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -628 854,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 628 854,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 229 725 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 73 104,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 472 234,3 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2022 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 8 502 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 11/1 "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2022 года № 18/1
Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Кызылжарского районного бюджета на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 11/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26059) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 768 465,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 251 561,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 753,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 107 205 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 387 945,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8 262 649,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 140 735 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 229 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 88 990 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -628 854,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 628 854,6 тысяч тенге:
поступление займов – 229 725 тысяч тенге;
погашение займов – 73 104,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 472 234,3 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 8 502 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.