Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 19 тамыздағы № 17-1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 шешіміне (Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26171болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 053 253,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 980 893,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 756,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 064 604,1 мың теңге;
2) шығындар – 9 277 066,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 451 191,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 465 816,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 625,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -675 003,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 675 003,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 465 816,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 625,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223 812,5 мың теңге.";
11-тармақ келесі мазмұндағы 27), 28), 29), 30), 31), 32) тармақшалармен толықтырылсын:
"27) Жастар ауылында су құбыры құрылыстарының тарату желілері мен алаңдарын қайта жаңартуға;
28) Жастар ауылында 600 басқа арналған сүт-тауар фермасын сумен жабдықтаудың сыртқы желілерін салуға;
29) Мағжан ауылдық округінің тауарлы ауыл шаруашылығы өндірісінің электр желілеріне қосуға;
30) Надежка ауылындағы Калинин көшесін орташа жөндеуге;
31) Қарақоға ауылының Мәдениет үйі үшін модульдік қазандықты сатып алуға және қосуға;
32) Октябрьское ауылында су құбыры құрылыстары және тарату желілері алаңының құрылысына.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2021 года № 10-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 19 августа 2022 года № 17-1
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 10-1 (зарегистрировано в Министерстве юстиции 29 декабря 2021 года № 26171) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 053 253,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 980 893,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 756,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 064 604,1 тысяч тенге;
2) затраты – 9 277 066,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 451 191,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 465 816,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 625,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -675 003,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 675 003,7 тысяч тенге;
поступление займов – 465 816,2 тысяч тенге;
погашение займов – 14 625,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 223 812,5 тысяч тенге.";
пункт 11 дополнить подпунктами 27), 28), 29), 30), 31), 32) следующего содержания:
"27) на реконструкцию разводящих сетей и площадки водопроводных сооружений в селе Жастар;
28) на строительство наружных сетей водоснабжения молочно-товарной фермы на 600 голов в селе Жастар;
29) на присоединение к электрическим сетям товарного сельскохозяйственного производства сельского округа Магжан;
30) на средний ремонт дороги по улице Калинина в селе Надежка;
31) на приобретение и подключение модульной котельной для Дома культуры села Каракога;
32) на строительство площадки водопроводных сооружений и разводящих сетей в селе Октябрьское.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.