Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 19-1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 шешіміне (Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26171болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының хатшысы Т. Әбілмәжінов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2022 жылғы
7 қазандағы № 19-1
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2021 жылғы
23 желтоқсандағы № 10-1
шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Кірістер

О внесении изменения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2021 года № 10-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 7 октября 2022 года № 19-1
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 10-1 (зарегистрировано в Министерстве юстиции 29 декабря 2021 года № 26171) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Магжана Жумабаева Т.Абильмажинов
Приложение
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 7 октября 2022 года № 19-1
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 23 декабря 2021 года № 10-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Доходы

1 560,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
834 894,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
59 286,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59 286,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
59 286,8
2
Әлеуметтiк көмек
697 022,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
697 022,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
327 614,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 595,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39 265,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 654,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
208 209,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
44 485,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
71 188,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
78 585,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 585,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 817,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
768,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
963 541,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
48 620,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
48 619,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
48 619,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
0,0
2
Коммуналдық шаруашылық
862 995,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 560,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
834 894,2
1
Социальное обеспечение
59 286,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59 286,8
005
Государственная адресная социальная помощь
59 286,8
2
Социальная помощь
697 022,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
697 022,2
002
Программа занятости
327 614,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 595,0
006
Оказание жилищной помощи
12,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39 265,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 654,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
208 209,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 485,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
71 188,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
78 585,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 585,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77 817,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
768,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
963 541,0
1
Жилищное хозяйство
48 620,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
48 619,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
48 619,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
0,0
2
Коммунальное хозяйство
862 995,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)