"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Мироновка ауылдық округінің 2022– 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 126 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 202 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Мироновка ауылдық округінің 2022- 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 126 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162847 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Мироновка ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25280,3 мың теңге:
салықтық түсімдер - 2027 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23253,3 мың теңге;
2) шығындар – 26094,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 814 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 814 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 814 мың теңге.";
4-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Мироновка ауылдық округінің бюджетінде Мироновка ауылдық округінің бюджетіне 9463,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған Мироновка ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдын басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 126 "Об утверждении бюджета Мироновского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 13 мая 2022 года № 202
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Мироновского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 126 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162847) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мироновского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25280,3 тысяч тенге:
налоговые поступления - 2027 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23253,3 тысяч тенге;
2) затраты – 26094,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 814 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 814 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 814 тысяч тенге."
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Мироновского сельского округа на 2022 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Мироновского сельского округа в сумме 9463,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть в бюджете Мироновского сельского округа на 2022 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.