Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 123 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 3 қарашадағы № 236 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 124 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162832 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51463 мың теңге:
салықтық түсімдер - 3300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48163мың теңге;
2) шығындар – 51574,2мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 111,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығынқаржыландыру (профицитін пайдалану) –111,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 111,2 мың теңге.";
4-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Киров ауылдық округінің бюджетіне 19297 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-1,4-2,4-3 және 4-4-тармақтарымен толықтырылсын:
"4-1. 2022 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен Киров ауылдық округінің бюджетіне 1593 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
4-2. 2022 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынанКиров ауылдық округінің бюджетіне 1013 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 123 "Об утверждении бюджета Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 3 ноября 2022 года № 236
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 123 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162832) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 51463 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3300 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48163 тысяч тенге;
2) затраты – 51574,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111,2 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 111,2 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Кировского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Кировского сельского округа в сумме 19297 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 4-1, 4-2, 4-3 и 4-4 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете Кировского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в бюджет Кировского сельского округа в сумме 1593 тысяч тенге.";
"4-2. Учесть в бюджете Кировского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в бюджет Кировского сельского округа в сумме 1013 тысяч тенге.";

"4-3. 2022 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Киров ауылдық округінің бюджетіне 7384 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
"4-4. 2022 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде қаржы жылының басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес көзделсін.".
көрсетілген шешімге 1-қосымша осышешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушысы
А.Мұхаметғалиева
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2022 жылғы 3 қарашадағы
№ 236 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы желтоқсандағы
№ 123 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

"4-3. Учесть в бюджете Кировского сельского округа на 2022 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет Кировского сельского округа в сумме 7384 тысяч тенге.";
"4-4. Предусмотреть в бюджете Кировского сельского округа на 2022 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющая обязанности секретаря маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
А.Мухаметгалиева
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 3 ноября 2022 года № 236
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2021года № 123
Бюджет Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс