"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 127 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 3 қарашадағы № 237 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 127 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162 848 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджетітиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44783,9 мың теңге:
салықтық түсімдер –3193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4487 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37103,9 мың теңге;
2) шығындар – 45971,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мыңтеңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0 мыңтеңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1187,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1187,6 мыңтеңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 1187,6 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 2022 жылға арналған Рощинск ауылдық округінің бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан Рощинск ауылдық округінің бюджетіне 324 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осышешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушысы
А.Мұхаметғалиева
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2022 жылғы 3 қарашадағы
№ 237 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 130 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощинск ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 127"Об утверждении бюджета Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 3 ноября 2022 года № 237
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 127(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162848) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 -2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44783,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3193 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4487 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37103,9 тысяч тенге;
2) затраты – 45971,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1187,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1180,0 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1187,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть в бюджете Рощинского сельского округа на 2022 год, поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в бюджет Рощинского сельского округа в сумме 324,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющая обязанности секретаря
маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
А.Мухаметгалиева
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 3 ноября 2022 года №237
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2021 года №127
Бюджет Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс