Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/8 "2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Есіл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 13/26 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Есіл ауылдық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/8 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Есіл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер –18 142 мың теңге:
салықтық түсімдер – 344 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 798 мың теңге;
2) шығындар – 18 282,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -140,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатың қалдықтары – 140,7 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Есіл ауылдық округінің бюджетінде облыстық және аудандық бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер 9 100 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
1 792 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша аудандық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен екі лауазымдық айлықақы мөлшерінде сыйлықақы беру үшін;
6 100 мың теңге – облыстық бюджеттен мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге берілетін трансферттер есебінен;
1 208 мың теңге – ағымдағы шығындарға.";
мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округ бюджетінің қаржы жылының басында қалыптасқан, 2021 жылы пайдаланылмаған бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстары көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 4-қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Тимирязевского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 9/8 "Об утверждении бюджета Есильского сельского округа Тимирязевского района на 2022-2024 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2022 года № 13/26
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении бюджета Есильского сельского округа Тимирязевского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 9/8 следующие изменений и дополнения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Есильского сельского округа Тимирязевского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 142 тысяч тенге:
налоговые поступления – 344 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 798 тысяча тенге;
2) затраты – 18 282,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге,
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -140,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 140,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Утвердить в бюджете Есильского сельского округа целевые трансферты из областного и районного бюджетов в сумме 9 100 тысяч тенге, в том числе:
1 792 тысяч тенге – для премирования по результатам оценки деятельности административных государственных служащих в размере двух должностных окладов за счет трансфертов из районного бюджета;
6 100 тысяч тенге – за счет трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы государственных служащих;
1 208 тысяч тенге – на текущие расходы.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, неиспользованных в 2021 году согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.