Тимирязев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/13 "2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Мичурин ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 13/31 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Мичурин ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған мынадай көлем бекітілсін:
1) кірістер – 114 124 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 289 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 464 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 112 371 мың теңге;
2) шығындар – 114 124 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
кредиттер түсімі – 0 мың теңге;
кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Асанова
Тимирязев аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 маусымдағы
№ 13/31 шешіміне
1-қосымша
Тимирязев аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
No 9/13 шешіміне
қосымша
2022 жылға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті
Санат
Сынып
Ішкі сынып
ерекшеліік
Атауы
Сомасы (мың теңге)

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 9/13 "Об утверждении бюджета Мичуринского сельского округа Тимирязевского района на 2022-2024 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2022 года № 13/31
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении бюджета Мичуринского сельского округа Тимирязевского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 9/13следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа Тимирязевского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 124 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 289 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 464 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 371 тысяч тенге;
2) затраты – 114 124 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А. Асанова
Приложение 1
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 30 июня 2022 года № 13/31
Приложение к решению
Тимирязевского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года № 9/13
Бюджет Мичуринского сельского округа на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма (тысяч тенге)