Атырау қаласы Мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 126 "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 10 қазандағы № 195 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 126 "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26260 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 331 252 796 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 276 352 722 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 3 076 225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 207 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 616 349 мың теңге;
2) шығындар – 337 364 410 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -6 111 614 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6 111 614 мың теңге;
қарыздар түсімі – 17 583 120 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 882 887 мың теңге;

О внесении изменений в решение Маслихата города Атырау от 22 декабря 2021 года № 126 "О бюджете города на 2022-2024 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10 октября 2022 года № 195
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 22 декабря 2021 года № 126 "О бюджете города на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26260) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 331 252 796 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 276 352 722 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 076 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 207 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 616 349 тысяч тенге;
2) затраты – 337 364 410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 111 614 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 111 614 тысяч тенге:
поступление займов – 17 583 120 тысяч тенге;
погашение займов – 11 882 887 тысяч тенге;