Исатай ауданы мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 104-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 сәуірдегі № 126-VII шешімі
Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Исатай аудандық мәслихаттың "2022-2024 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 104-VІІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162874 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Аққыстау ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 266 279 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 582 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 75 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 235 622 мың теңге.
2) шығындар – 270 803 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 4 524 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 524 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 4 524 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Жанбай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128 621 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер- 6 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 121 764 мың теңге.
2) шығындар – 129 549 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 928 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 928 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 928 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 104-VІІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2022-2024 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 апреля 2022 года № 126-VII
Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 104-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162874) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккистауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 266 279 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 582 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 75 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 235 622 тысяч тенге.
2) затраты - 270 803 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета - - 4 524 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов - 4 524 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 524 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанбайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 621 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 357 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 121 764 тысяч тенге.
2) затраты - 129 549 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета - - 928 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов - 928 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 928 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:

Аққыстау ауылдық округі 153 468 мың теңге;
Жанбай ауылдық округі 70 842 мың теңге;
Қамысқала ауылдық округі 103 194 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі 106 825 мың теңге;
Исатай ауылдық округі 53 267 мың теңге;
Зинеден ауылдық округі 36 891 мың теңге;
Нарын ауылдық округі 36 071 мың теңге көзделсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

Аккистауский сельский округ 153 468 тысяч тенге;
Жанбайский сельский округ 70 842 тысяч тенге;
Камыскалинский сельский округ 103 194 тысяч тенге;
Тущыкудукский сельский округ 106 825 тысяч тенге;
Исатайский сельский округ 53 267 тысяч тенге;
Зинеденский сельский округ 36 891 тысяч тенге;
Нарынский сельский округ 36 071 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Н.Мусин) жүктелсін.
4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев
Исатай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 14 cәуірдегі № 126-
VII шешіміне 1 қосымша
Исатай аудандық мәслихатының

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (Н.Мусин) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграриии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению
Исатайского районного
маслихата от 14 апреля 2022
года № 126-VII
Приложение 1 к решению
Исатайского районного