Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 80-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 108-VII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 80-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 127 281 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 123 471 мың теңге;
2) шығындар – 128 312 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 031 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 031 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 031 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 93 810 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 88 835 мың теңге;
2) шығындар – 95 319 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 509 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 509 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 509 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 80-VІІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2022-2024 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 13 апреля 2022 года № 108-VII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 80-VІІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 127 281 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 123 471 тысяч тенге;
2) затраты – 128 312 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 031 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 031 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 031 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 810 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 88 835 тысяч тенге;
2) затраты – 95 319 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 509 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 509 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 509 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:

"3. 2022-2024 жылдарға арналған Көктоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 108 834 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 103 379 мың теңге;
2) шығындар – 111 007 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 173 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 173 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 173 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 187 541 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 380 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 182 161 мың теңге;
2) шығындар – 188 260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -719 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 719 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 719 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Есбол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13,14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 564 970 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 7 470 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 557 500 мың теңге;
2) шығындар – 566 802 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

"3. Утвердить бюджет Коктогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 834 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 103 379 тысяч тенге;
2) затраты – 111 007 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 173 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 173 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 173 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 187 541 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 380 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 182 161 тысяч тенге;
2) затраты – 188 260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге; 5) дефицит (профицит) бюджета – -719 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 719 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 719 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Есболского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 564 970 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 470 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 557 500 тысяч тенге;
2) затраты – 566 802 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

Индербор кенті – 109 306 мың теңге;
Есбол ауылдық округі – 409 230 мың теңге;
Көктоғай ауылдық округі – 19 629 мың теңге;
Өрлік ауылдық округі – 39 020 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 113 735 мың теңге;
Жарсуат ауылдық округі – 28 984 мың теңге;
Бөдене ауылдық округі – 24 332 мың теңге көзделгені ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6,7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

поселок Индербор – 109 306 тысяч тенге;
Есболский сельский округ – 409 230 тысяч тенге;
Коктогайский сельский округ – 19 629 тысяч тенге;
Орликовский сельский округ – 39 020 тысяч тенге;
Елтайский сельский округ – 113 735 тысяч тенге;
Жарсуатский сельский округ – 28 984 тысяч тенге;
Боденевский сельский округ – 24 332 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 настоящего решения.