2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 226 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес, Мақат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Макатского района Атырауской области от 15 декабря 2022 года № 226
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат Макатского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күніннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Ибрагимов
Мақат ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "15" желтоқсандағы
№ 226 қаулысына қосымша
2023 жылға арналған Мақат ауданында мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны (адам)
Оның ішінде 2023 жылға
1
Атырау облысы Білім беру басқармасының Мақат ауданы білім бөлімінің "Ораз Сарғұнанов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Ибрагимов
Приложение к постановлению
акимата Макатского района
от "15" декабря 2022 года № 226
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа лиц с инвалидностью в Макатском районе на 2023 год
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
В том числе на 2023 год
1
Коммунальное государственное учреждение "средняя школа имени Ораза Саргунанова" отдела образования Макатского района управления Атырауской области