Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №118-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 шілдедегі № 168-VII шешімі
Құрманғазы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Құрманғазы аудандық мәслихаттың "2022-2024 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 118-VІІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162877 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 118-VІІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2022-2024 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 21 июля 2022 года № 168-VII
Курмангазинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курмангазинского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 118-VІІ (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162877) следующие изменения: