Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16/85-VII "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 21/109-VІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16/85-VII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26197 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 16 622 110 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 709 078 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 90 747 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 60 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14 762 285 мың теңге;
2) шығындар – 16 716 026 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 12 262 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 22 973 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 711 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 106 178 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106 178 мың теңге.
қарыздар түсімі – 22 973 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 711 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 28 декабря 2021 года № 16/85-VІІ "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 25 марта 2022 года № 21/109-VІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 16/85-VІІ (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26197) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 622 110 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 709 078 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 747 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 60 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 762 285 тысяч тенге;
2) затраты – 16 716 026 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 262 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 22 973 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –10 711 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 106 178 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106 178 тысяч тенге;
поступление займов – 22 973 тысяч тенге; погашение займов – 10 711 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93 916 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының
2022 жылғы 25 наурыздағы
№ 21/109-VIІ шешіміне
1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств – 93 916 тысяч тенге.
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата А.Байтанаев
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 25 марта 2022 года
№ 21/109-VIІ
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 28 декабря 2021 года

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1
Отын және энергетика
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
13
Басқалар
9
Басқалар
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

467
Отдел строительства района (города областного значения)
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развития объектов культуры
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1
Топливо и энергетика
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
019
Развитие теплоэнергетической системы
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
13
Прочие
9
Прочие
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"