Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 108 "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 196 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 108 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162647 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Байылдыр ауылының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 55 384 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 371 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 54 013 мың теңге;
2) шығындар – 56 226 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -842 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 842 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 842 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 108 "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2022-2024 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2022 года № 196. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 108 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162647) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 384 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 371тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 54 013 тысяч тенге;
2) затраты – 56 226 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 842 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 842 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 842 тысяч тенге.".