Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 109 "Кентау қаласының Хантағы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 198 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Хантағы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 109 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162645 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Хантағы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 161 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 345 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 154 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 62 662 мың теңге;
2) шығындар – 72976 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1815 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1815 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1815 теңге.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 109 "О бюджете села Хантаги города Кентау на 2022-2024 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2022 года № 198. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Хантаги города Кентау на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 109 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162645) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Хантаги на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 161 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 345 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 154 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 62 662 тысяч тенге;
2) затраты – 72 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1815 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1815 тенге;
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1815 тенге.".