Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/85 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 17/107 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы 13/85 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 48 523 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 782 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 118 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300;
трансферттер түсiмi – 45 323 мың теңге;
2) шығындар – 48 699 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –176.
2. 2022 жылы аудандық бюджеттен Ағыбет ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 39 872 мың теңге болып белгіленсін.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Алғабас ауылдық округінің 2022- 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 101 489 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 758 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 58 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 94 605 мың теңге;
2) шығындар – 102 257 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 768.
4. 2022 жылы аудандық бюджеттен Алғабас ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 79 921 мың теңге болып белгіленсін.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 29 декабря 2021 года № 13/85 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 19 апреля 2022 года № 17/107. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 13/85 следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 523 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 782 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300;
поступления трансфертов – 45 323 тысяч тенге;
2) затраты – 48 699 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 176.
2. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Агыбет в сумме 39 872 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 489 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 758 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 605 тысяч тенге;
2) затраты – 102 257 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 768.
4. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алгабас в сумме 79 921 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:

5. Алмалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 67 916 мың теңге:
салықтық түсiмдер –3 117 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 25 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 64 474 мың теңге;
2) шығындар – 68 694 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 778 мың теңге.
6. 2022 жылы аудандық бюджеттен Алмалы ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 44 032 мың теңге болып белгіленсін.
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
7. Ақбастау ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60539 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 392 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 71 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 48 776 мың теңге;
2) шығындар 60 816 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –277.
8. 2022 жылы аудандық бюджеттен Ақбастау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 45 158 мың теңге болып белгіленсін.
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
9. Боралдай ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 61695 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 242 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 161 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300;
трансферттер түсiмi – 44 179 мың теңге;
2) шығындар – 62414 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 916 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 474 тысяч тенге;
2) затраты – 68 694 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 778 тысяч тенге;
6. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алмалы в сумме 44 032 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в следующей редакции:
7. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 539 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 392 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 71 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге
поступления трансфертов – 48 776тысяч тенге;
2) затраты – 60 816 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 277.
8. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Акбастау в сумме 45 158 тысяч тенге.
пункт 9 изложить в следующей редакции:
9. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 695 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 242 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 161 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 179 тысяч тенге;
2) затраты – 62414 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –719.
10. 2022 жылы аудандық бюджеттен Боралдай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 43 527 мың теңге болып белгіленсін.
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
11. Бөген ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81518 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 967 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 81 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300;
трансферттер түсiмi – 73170 мың теңге;
2) шығындар – 82056 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –538.
12. 2022 жылы аудандық бюджеттен Бөген ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 70 827 мың теңге болып белгіленсін.
13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
13. Борлысай ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 658 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 960 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 56 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 235 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 49 407 мың теңге;
2) шығындар – 53 282 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -624 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 624 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 624 мың теңге.
14. 2022 жылы аудандық бюджеттен Борлысай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 45 741 мың теңге болып белгіленсін.
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 719.
10. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боралдай в сумме 43 527 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в следующей редакции:
11. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 881518 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 967 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 81 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73170 тысяч тенге;
2) затраты – 82056 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 538.
12. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боген сумме 70 827 тысяч тенге.
пункт 13 изложить в следующей редакции:
13. Утвердить бюджет сельского округа Борлысай на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 52 658 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 960 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 235 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 407 тысяч тенге;
2) затраты – 53 282 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -624 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 624 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 624 тысяч тенге.
14. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Борлысай в сумме 45 741 тысяч тенге.
пункт 15 изложить в следующей редакции:

15. Жамбыл ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 56 092 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 218 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 199 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300;
трансферттер түсiмi – 51 375 мың теңге;
2) шығындар – 56 364 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –272.
16. 2022 жылы аудандық бюджеттен Жамбыл ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 48 361 мың теңге болып белгіленсін.
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
17. Көктерек ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 41 993 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 101 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –73 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300;
трансферттер түсiмi – 37 519 мың теңге;
2) шығындар – 42 253 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –260.
18. 2022 жылы аудандық бюджеттен Көктерек ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 36 827 мың теңге болып белгіленсін.
19 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
19. Мыңбұлақ ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 45 068 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 853 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 77 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300;
трансферттер түсiмi – 39 838 мың теңге;
2) шығындар – 45 684 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

15. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 092 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 218 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 199 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 375 тысяч тенге;
2) затраты – 56 364 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 272.
16. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жамбыл в сумме 48 361 тысяч тенге.
пункт 17 изложить в следующей редакции:
17. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 993 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 101 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 519 тысяч тенге;
2) затраты – 42 253 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 260.
18. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Коктерек в сумме 36 827 тысяч тенге.
пункт 19 изложить в следующей редакции:
19. Утвердить бюджет сельского округа Мынбулак на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 068 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 853 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 77 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 838 тысяч тенге;
2) затраты – 45 684 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 538 мың теңге.
22. 2022 жылы аудандық бюджеттен Шаян ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 42 802 мың теңге болып белгіленсін.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек аудандық мәслихат хатшысы А. Кенехан
Байдібек аудандық мәслихатының
жылғы 2022 жылғы 19 сәуірдегі
№ 17/107 шешіміне 1 қосымша
Байдібек аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 4 538 тысяч тенге.
22. Установить на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шаян в сумме 42 802 тысяч тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Байдибек А.Кенехан
Приложение 1 к решению маслихата
района Байдибек от 19 апреля 2022
года № 17/107
Приложение 1 к решению маслихата