Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/85 "2022 – 2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 23/141 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы 13/85 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 081 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 982 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 118 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300;
трансферттер түсiмi – 54 681 мың теңге;
2) шығындар – 59 257 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –176.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Алғабас ауылдық округінің 2022- 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 97 147 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 858 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 58 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 89 163 мың теңге;
2) шығындар – 97 915 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 768.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
5. Алмалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 73 041 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 917 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 25 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 29 декабря 2021 года № 13/85 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 7 октября 2022 года № 23/141. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 13/85 следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 081 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 982 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300;
поступления трансфертов – 54 681 тысяч тенге;
2) затраты – 59 257 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 176.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2022-2024 годы согласно приложениям 2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 147 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 858 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 163 тысяч тенге;
2) затраты – 97 915 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 768.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2022-2024 годы согласно приложениям 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 041 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 917 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 538 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек аудандық мәслихат хатшысы А.Кенехан
Байдібек аудандық мәслихатының
жылғы 2022 жылғы 7 қазандағы
№ 23/141 шешіміне 1 қосымша
Байдібек аудандық мәслихатының
жылғы 2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13/85 шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3

используемые остатки бюджетных средств – 4 538 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Байдибек А.Кенехан
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек
от 7 октября 2022 года № 23/141
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек
от 29 декабря 2021 года № 13/85
Бюджет сельского округа Агыбет на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3