Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/85 "2022 – 2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 25/146 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы 13/85 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 883 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 008 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 170 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 24;
трансферттер түсiмi – 54 681 мың теңге;
2) шығындар – 60 059 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –176.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Алғабас ауылдық округінің 2022- 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 103 308 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9579 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 58 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 92 749 мың теңге;
2) шығындар – 104 076 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 768.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
5. Алмалы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 73 744 мың теңге:
салықтық түсiмдер –5071 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 25 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 849 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 29 декабря 2021 года № 13/85 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 7 декабря 2022 года № 25/146. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 13/85 следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 883 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 008тысяч тенге;
неналоговые поступления – 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24;
поступления трансфертов – 54 681 тысяч тенге;
2) затраты – 60 059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 176.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2022-2024 годы согласно приложениям 2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 308 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9579 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 749 тысяч тенге;
2) затраты – 104 076 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 768.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2022-2024 годы согласно приложениям 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 744 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5071 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 849 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 538 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек аудандық мәслихат хатшысы А.Кенехан
Байдібек аудандық мәслихатының
жылғы 2022 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 25/146 шешіміне 1 қосымша
Байдібек аудандық мәслихатының
жылғы 2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13/85 шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3

используемые остатки бюджетных средств – 4 538 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Байдибек А.Кенехан
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек
от 7 декабря 2022 года № 25/146
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек
от 29 декабря 2021 года № 13/85
Бюджет сельского округа Агыбет на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3