Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12/75 "2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 26/148 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12/75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26051 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 888 646 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 038 741 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 344 мың теңге;
трансферттер түсімі –14 837 561 мың теңге;
2) шығындар – 15 928 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 238 705 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 330 804 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 92 099, 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -278 627 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 278 627 мың теңге:
қарыздар түсімі – 330 804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 92 099,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 24 декабря 2021 года № 12/75 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2022 года № 26/148. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 12/75 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26051), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 888 646 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 038 741 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 344 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 837 561 тысяч тенге;
2) затраты – 15 928 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 238 705 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 330 804 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 92 099 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -278 627 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 278 627 тысяч тенге:
поступление займов – 330 804 тысяч тенге;
погашение займов – 92 099 тысяч тенге;