2023 жылы Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 345 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 235 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 14.09.2023 № 235 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест на 2023 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации Казыгуртского района
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 5 декабря 2022 года № 345. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 14 сентября 2023 года № 235
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 14.09.2023 № 235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7) тармақшасына сәйкес Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктам 7), статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Қазығұрт аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуін;

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Казыгуртский районный отдел занятости и социальных программ" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликования в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Тұрсынқұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Абдуллаев
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 05 желтоқсандағы
№ 345 қаулысына қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды 2023 жылы жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны
1.
Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Таза су" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Казыгуртского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Турсынкулова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Абдуллаев
Приложение к постановлению
акимата Казыгуртского района
от 05 декабря 2022 года № 345
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 год
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
Количество рабочих мест
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Таза су" отдела жилищного-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района