2022 жылға мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 255 қаулысы
Ескерту. Қаулының тақырыбына өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 09.11.2022 № 690 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Мақтаарал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2022 год
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 13 апреля 2022 года № 255
Сноска. Заголовок постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 09.11.2022 № 690 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 09.11.2022 № 690 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 09.11.2022 № 690 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К. Ешанқұловаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал ауданы әкімі Б.Асанов
Мақтаарал ауданы әкімдігінің
"13" сәуір 2022 жылғы № 255
қаулысына № 1 қосымша
2022 жылға мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ешанкуловой А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мактааральского района Б.Асанов
Приложение постановлению
акимата Мактааральского района
от "13" апрель 2022 года № 255
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью на 2022 год

Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 09.11.2022 № 690 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Нурлыбаев атындағы № 49 жалпы орта мектебі" КММ
62
2
2.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Қайсенов атындағы № 51 жалпы орта мектебі" КММ
61
2
3.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ш.Бектасов атындағы № 38 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
108
3
4.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№ 9 жалпы орта мектебі" КММ
106
3
5.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "И.Панфилов атындағы № 33 жалпы орта мектебі" КММ
76
2
6.
"Мақтаарал ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Мейірім-Шапағат" күндіз болу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
124
3
7.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің № 10 "Асыл мұра" жалпы орта мектебі" КММ
107
3
8.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің № 21 "Нұрлы жол" жалпы орта мектебі" КММ
54
2
9.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Мақтаарал ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жамбыл атындағы № 39 жалпы орта мектебі" КММ
130
3

Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата Мактааральского района Туркестанской области от 09.11.2022 № 690 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
штатная численность организации
установленная квота (%)
1
КГУ "Общая средняя школа № 49 имени Ж.Нурлыбаева" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
62
2
2.
КГУ "Общая средняя школа № 51 имени К.Кайсенова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
61
2
3.
КГУ "Общая средняя школа № 38 имени Ш.Бектасова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
108
3
4.
КГУ "Общая средняя школа № 9" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
106
3
5.
КГУ "Общая средняя школа № 33 имени И.Панфилова" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
76
2
6.
Коммунальное государственное учреждение "Центр дневного пребывания "Мейірім-Шапағат" отдел занятости и социальных программ Мактааральского района"
124
3
7.
КГУ "Общая средняя школа" Нурлы жол" № 21 отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
54
2
8.
КГУ "Общая средняя школа" Асыл мура № 10" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
107
3
9.
КГУ "Общая средняя школа № 39 имени Жамбыла" отдела развития человеческого потенциала Мактааральского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
130
3