Ауылдық жерде жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтік қолдау шараларына ұсынылатын сұранысқа ие мамандардың лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 13 сәуірдегі № 256 қаулысы

Об определении перечня должностей специальностей, востребованных для предоставления мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акима поселка, сельского округа, прибывшим для работы и проживания в сельскую местность
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 13 апреля 2022 года № 256

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 6 қарашадағы № 72 бұйрығымен бекітілген "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну қағидаларын бекіту туралы" қағидаларының 6 тармағына сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и пунктом 6 "Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", утвержденных приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 ноября 2014 года № 72, акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандардың, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілерінің сұранысқа ие лауазымдарының тізбесі -№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы Мақтаарал ауданы әкімдігінің сайтында және ауданның нақты мерзімді баспасөз басылымында ресми жариялансын.

1. Перечень востребованных должностей специалистов в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственных служащих аппаратов акимов поселков, сельских округов, финансируемых из местного бюджета и работающих в сельской местности определить согласно приложениям - № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Туребекова;