Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-84-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 26-177-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-84-VІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26199 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін::
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақтаарал ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 29 836 044 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 078 292 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 468 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 84 540 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27 660 744 мың теңге;
2) шығындар – 29 896 237 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 236 175 мың теңге, оның ішінде:
Бюджеттік кредиттер – 367 560 мың теңге;
Бюджеттік кредиттерді өтеу – 131 385 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо–0, оның ішінде:
Қаржы активтерін сатып алу – 0;
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -296 368 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 296 368 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 367 560 мың теңге;
қарыздарды өтеу–131 386 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 60 194 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 16-84-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2022 года № 26-177-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 16-84-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26199) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 836 044 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 078 292 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 468 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 84 540 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 660 744 тысяч тенге;
2) затраты – 29 896 237 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 236 175 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 367 560 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 131 385 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 296 368 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 296 368 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 367 560 тысяч тенге;
погашение займов – 131 386 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 60 194 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

137 615
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 139
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
295 115
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
232 988
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
547 615
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
166 225
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
103 790
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
103 790
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 780
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 010
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 017 601
1
Тұрғын үй шаруашылығы
467 637
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
51 476
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
51 476
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
416 161
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
416 161
2
Коммуналдық шаруашылық
214 688
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
204 688
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
35 259
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
37 000
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
132 429
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10 000
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
10 000
3
Елді-мекендерді көркейту
335 276
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

137 615
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 139
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
295 115
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
232 988
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
547 615
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
166 225
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
103 790
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
103 790
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80 780
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 010
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
20 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 017 601
1
Жилищное хозяйство
467 637
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
51 476
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
51 476
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
416 161
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
416 161
2
Коммунальное хозяйство
214 688
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
204 688
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
35 259
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
37 000
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
132 429
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10 000
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
10 000
3
Благоустройство населенных пунктов
335 276
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)