Ордабасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 18/1 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 21/1 шешiмi
Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы ауданының мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 18/1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 74 659 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 44 747 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 29 662 мың теңге;
2) шығындар – 76 158 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 499 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 499 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 499 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Бөген ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 47 992 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 625 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 41 267 мың теңге;
2) шығындар – 48 266 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 274 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 274 мың теңге.
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Бөржар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 62 047 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 29 744 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 150 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 18/1 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 15 марта 2022 года № 21/1
Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 18/1 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2022-2024 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 659 тысяч тенге:
налоговые поступления – 44 747 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 29 662 тысяч тенге;
2) затраты – 76 158 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 499 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 499 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2022-2024 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 992 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 625 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 41 267 тысяч тенге;
2) затраты – 48 266 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -274 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 274 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 274 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Буржар на 2022-2024 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 047 тысяч тенге:
налоговые поступления – 29 744 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

19. Шұбарсу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 121 358 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 60 868 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсімі – 60 240 мың теңге;
2) шығындар – 126 908 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 550 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 550 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –5 550 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
10. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Қ.Әбдіхалық
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
15 наурыздағы № 21/1
шешіміне 1-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 18/1
шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

19. Утвердить бюджет сельского округа Шубарсу на 2022-2024 годы согласно приложению 28 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 358 тысяч тенге:
налоговые поступления – 60 868 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 240 тысяч тенге;
2) затраты – 126 908 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 550 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –5 550 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 550 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Қ.Әбдіхалық
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 15 марта
2022 года № 21/1
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 30 декабря
2021 года № 18/1
Бюджет сельского округа Бадам на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 000
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
-1 499
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
1 499
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатының қалдықтарының қозғалысы
1 499
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
1 499
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 499
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 499
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
15 наурыздағы № 21/1
шешіміне 2-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 18/1
шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Бөген ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
9 000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
9 000
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-1 499
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1 499
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 499
01
Остатки бюджетных средст
1 499
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 499
01
Свободные остатки бюджетных средств
1 499
Приложение 2 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 15 марта
2022 года № 21/1
Приложение 4 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 30 декабря
2021 года № 18/1
Бюджет сельского округа Бугунь на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование