Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 7 қазандағы № 274 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 17, 36, 67, 69-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына Түркістан облысы, Отырар ауданының Балтакөл ауыл округі аумағындағы жерінен талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) салу үшін жалпы көлемі 0,78 гектар жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай, 2023 жылдың қазан айына дейінгі мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 7 октября 2022 года № 274
В соответствии со статьями 17, 36, 67, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "Казахтелеком" на срок до октября 2023 года без изъятия у землепользователей земельных участков общей площадью 0,78 гектара для прокладки волоконно-оптической линией связи (ВОЛС) на землях территории Балтаколского сельского округа Отырарского района Туркестанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Отырар ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Отырарского района" акимата Отырарского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления для официального опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) после его официального опубликования размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Отырарского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.