Отырар ауданының мәслихатының 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/61-VIІ "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 наурыздағы № 13/71-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Отырар ауданының мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/61-VIІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26041 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 14 491 720 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 385 641 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 552 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 096 527 мың теңге;
2) шығындар – 14 630 497 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 231 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45 945 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 714 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -170 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170 008 мың теңге:
қарыздар түсімі – 45 945 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 714 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 138 777 мың теңге.";
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының мәслихатының хатшысы М. Манапов
Отырар ауданының
мәслихатының 2022
жылғы 5 наурыздағы
№ 13/71-VII шешіміне
қосымша
Отырар ауданының
мәслихатының 2021
жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/61-VII шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 23 декабря 2021 года № 11/61-VIІ "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 5 марта 2022 года № 13/71-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 11/61-VIІ (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26041) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 491 720 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 385 641 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 552 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 096 527 тысяч тенге;
2) затраты – 14 630 497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 231 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 714 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -170 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 170 008 тысяч тенге;
поступление займов – 45 945 тысяч тенге;
погашение займов – 14 714 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 138 777 тысяч тенге.";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Отрарского района М. Манапов
Приложение к решению
маслихата Отрарского
района от 5 марта
2022 года № 13/71-VII
Приложение 1 к решению
маслихата Отрарского
района от 23 декабря
2021 года № 11/61-VII
Районный бюджет на 2022 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3