Отырар ауданының мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12/67-VII "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 14/75-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Отырар ауданының мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12/67-VII "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 51 672 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 361 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 662 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 46 649 мың теңге;
2) шығындар – 52 295 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 623 мың теңге.
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Аққұм ауыл округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 43 909 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 602 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 40 295 мың теңге;
2) шығындар – 44 430 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 521 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксарай ауыл округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 62 846 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 619 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 30 декабря 2021 года № 12/67-VІІ "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 25 марта 2022 года № 14/75-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Отрарского района "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 12/67-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 672 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 361 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 662 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 46 649 тысяч тенге;
2) затраты – 52 295 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 623 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 909 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 40 295 тысяч тенге;
2) затраты – 44 430 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 521 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 846 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 619 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;