2023 жылға арналған Сайрам ауданы бойынша мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 29 қарашадағы № 442 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 21 тамыздағы № 308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң 21.08.2023 № 308 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Сайрамскому району на 2023 год
Постановление акимата Сайрамского района Туркестанской области от 29 ноября 2022 года № 442. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Туркестанской области от 21 августа 2023 года № 308
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сайрамского района Туркестанской области от 21.08.2023 № 308 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9, 27 бабтарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министірінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы", (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14010 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Сайрам ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), акимат Сайрамского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2023 жылға арналған Сайрам ауданы бойынша ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота ұйымдар бөлінісінде қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ұ.Сәдібеков
Сайрам ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 29 қарашадағы
№ 442 қаулысына қосымша
2023 жылға арналған Сайрам ауданы бойынша мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны) (%)
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының "Сайрам аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлеккеттік коммуналдық кәсіпорны

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда по Сайрамскому району на 2023 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района У.Садибеков
Приложение к постановлению
акимата Сайрамского района
от 29 ноября 2022 года № 442
Квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по Сайрамскому району на 2023 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сайрамская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области