2023 жылға Түркістан облысы Сарыағаш ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 377 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 14 тамыздағы № 240 қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей являющихся выпускниками организаций образования Сарыагашского района Туркестанской области на 2023 год
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 7 декабря 2022 года № 377. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 14 августа 2023 года № 240

Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 14.08.2023 № 240 (алғашы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, 27 бабының 2), 3), 4) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) бұйрығына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 14.08.2023 № 240 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9, подпунктам 2), 3), 4) статьи 27 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2023 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. 2023 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. 2023 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 год согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей являющихся выпускниками организаций образования на 2023 год согласно приложению 3.

4. 2023 жылға Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеуде Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 26 бабы 2 бөлігі 3-тармағының талаптары қатаң сақталсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сарыағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

4. При установлении квоты рабочих мест на 2023 год трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1, и освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2, строго соблюдать требования пункта 3) раздела 2) статьи 26 Трудового кодекса Республики Казахстан
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего данную сферу заместителя акима района.

6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін уақытша атқарушы Н.Талипов
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 07 желтоқсандағы
№ 377 қаулысына 1-қосымша
2023 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Сарыағаш аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Н.Талипов
Приложение 1 к постановлению
акимата Сарыагашского района
от 07 декабря 2022 года № 377
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц состоящих на учете службы пробации на 2023 год
Наименование организации, учреждения, предприятия
Списочная численность
Объем квоты в %
Количество рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйтвенного ведения "Сарыагашская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области

2185
1%
22
2
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№27 Шәкәрім атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
170
1%
2
3
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№75 Ж.Жабаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
1%
1
4
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№1 М.Әуезов атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
196
1%
2
5
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№61 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
154
1%
2
6
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№2 А.Сүлейменов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
112
1%
1
7
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№4 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
138
1%
1
8
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№10 Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназия интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
152
1%
2
Барлығы
3235
33
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 07 желтоқсандағы
№ 377 қаулысына 2-қосымша
2023 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
"Сарыағаш" Емдеу-оңалту кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
351
1%
4
Барлығы
351
4
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 07 желтоқсандағы
№ 377 қаулысына 3-қосымша
2023 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сарыағаш ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№38 М.Мақатаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2185
1%
22
2
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №27 имени Шакарима" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
170
1%
2
3
Коммунальное государственное учреждение "Общобразовательная средняя школа №75 имени Ж.Жабаева" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
128
1%
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №1 имени М.Ауезова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
196
1%
2
5
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №61" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
154
1%
2
6
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №2 имени А.Сулейменова" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
112
1%
1
7
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №4 имени Ю.Гагарина" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
138
1%
1
8
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия интернат №10 имени К.Сатпаева" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
152
1%
2
Итого
3235
33
Приложение 2 к постановлению
акимата Сарыагашского района
от 07 декабря 2022 года № 377
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год
Наименование организации, учреждения, предприятия
Списочная численность
Объем квоты в %
Количество рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Лечебно-реабилитационный комплекс "Сарыагаш"
351
1%
4
Итого
351
4
Приложение 3 к постановлению
акимата Сарыагашского района
от 07 декабря 2022 года № 377
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей являющихся выпускниками организаций образования на 2023 год
Наименование организации, учреждения, предприятия
Списочная численность
Объем квоты в %
Количество рабочих мест для лиц состоящих на учете службы пробации
1
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №38 имени М.Макатаева" отдела развития человеческого потенциала Сарыагашского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области