Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-115-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 мамырдағы № 21-149-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-115-VII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26202 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 32 903 235 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 804 825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 305 778 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 28 792 632 мың теңге;
2) шығындар – 33 053 434 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 121 831 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 183 780 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61 949 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 272 030 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 272 030 мың теңге;
қарыздар түсімі – 183 780 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 61 949 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 150 199 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылы облыстық бюджетке жалпы түсімдер сомасынан төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 65,5 пайыз, әлеуметтік салықтан 57,8 пайыз мөлшерінде бөлу нормативі белгіленсін";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 16-115-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 24 мая 2022 года № 21-149-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 16-115-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26202) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 903 235 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 804 825 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 305 778 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 28 792 632 тысяч тенге;
2) затраты – 33 053 434 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 121 831 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 183 780 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61 949 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 272 030 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 272 030 тысяч тенге:
поступление займов – 183 780 тысяч тенге;
погашение займов – 61 949 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 199 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2022 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 65,5 процентов, социального налога 57,8 процентов в областной бюджет.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

22 299
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
467 426
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
121 853
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 096
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
70 998
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
859
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 900
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
345 573
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 586
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
319 987
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
38 991
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
38 991
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімі
38 991
038
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
38 991
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
115 404
6
Жер қатынастары
54 316
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
54 316
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 544
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
1 159
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
25 613
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
61 088
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61 088
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
61 088
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
107 975
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
107 975
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
107 975
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 149
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

22 299
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
467 426
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
121 853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
47 096
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
70 998
006
Капитальные расходы государственного органа
859
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 900
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
345 573
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков физической культуры и спорта
25 586
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
319 987
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
38 991
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
38 991
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
38 991
038
Развитие газотранспортной системы
38 991
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
115 404
6
Земельные отношения
54 316
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
54 316
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
27 544
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой в другую
1 159
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
25 613
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
61 088
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61 088
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61 088
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
107 975
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
107 975
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
107 975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
64 149
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов