Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 63 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 123 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 63 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26028 тіркелген және 2021 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 014 323 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 477 622 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 799 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 231 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 533 671 мың теңге;
2) шығындар – 16 056 464 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 285 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 64 323 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27 038 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -79 426 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 79 426 мың теңге:

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 63 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 23 сентября 2022 года № 123. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 63 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26028 и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 декабря 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2022-2024 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 014 323 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 477 622 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 799 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 231 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 533 671 тысяч тенге;
2) затраты – 16 056 464 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 285 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 64 323 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27 038 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -79 426 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 79 426 тысяч тенге: