Төлеби аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/74-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 20/116-VII шешiмi
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/74-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26089 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 804 788 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 832 355 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 854 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 153 308 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 738 271 мың теңге;
2)шығындар – 22 072 995 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 189 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 189 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 277 396 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 277 396 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 9 189 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 659 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 272 866 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 71 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 79,1 пайыз және әлеуметтік салықтан 57,6 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.".

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 13/74-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 23 сентября 2022 года № 20/116-VII
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 13/74-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26089) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 804 788 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 832 355 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 854 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153 308 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 738 271 тысяч тенге;
2) затраты – 22 072 995 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 189 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 189 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 277 396 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 277 396 тысяч тенге:
поступления займов – 9 189 тысяч тенге;
погашение займов – 4 659 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 272 866 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2022 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 71 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 79,1 процентов и социального налога в размере 57,6 процентов в областной бюджет.".