Түлкібас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/1-07 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 18/9-07 шешімі
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/1-07 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26082 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 17314258 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер –2736278 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 56609 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 20000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14501371 мың теңге;
2) шығындар – 17357945 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 27748 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55134 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –27386 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -71435 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 71435 мың теңге, оның ішінде;
қарыздар түсімі – 55134 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27386 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 43687 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 16/1-07 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 18 марта 2022 года № 18/9-07
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата года "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2022 года № 16/1-07 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26082) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17314258 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –2736278 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56609 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20000 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 14501371 тысячи тенге;
2) затраты – 17357945 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27748 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55134 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27386 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -71435 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 71435 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 55134 тысяч тенге;
погашение займов – 27386 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 43687 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.