Түлкібас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/1-07 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 25/1-07 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/1-07 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26082 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 17918864 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2838916 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 62357 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 62031 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14955560 мың теңге;
2) шығындар – 17980354 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18559 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 45945 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –27386 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 80049 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80049 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 45945 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27386 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61490 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 16/1-07 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2022 года № 25/1-07. Прекращено действие в связи с истечением срока
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата года "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 16/1-07 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26082) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17918864 тысяч тенге:
налоговые поступления –2838916 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 62357 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 62031 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14955560 тысяч тенге;
2) затраты – 17980354 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18559 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 45945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27386 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -80049 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 80049 тысяч тенге:
поступления займов – 45945 тысяч тенге;
погашение займов – 27386 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61490 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.