Шардара ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына 2022 жылға квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 7 ақпандағы № 54 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации,также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Шардаринского района на 2022 год
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 7 февраля 2022 года № 54. Прекращено действие в связи с истечением срока

Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 18-бабы 7 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 7, 8, 9-тармақшаларына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации"акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасы 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2022 год согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2022 год согласно приложению 3.

4. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды 1 қосымшаға сәйкес және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды 2 қосымшаға сәйкес жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квотасын белгілеуде Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 26-бабы 2-бөлігі 3-тармағының талаптары қатаң сақталсын.
5. Осы қаулының қабылдануына орай заңнамаларда белгіленген тәртіппен тиісті жұмыстарды жүргізіп, жүзеге асыру Шардара ауданы әкімдігінің "Шардара аудандық жұмыспен қамту және әлеуемттік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Ж.Турлыбеков) тапсырылсын.

4. При установлении квоты рабочих мест на 2022 год для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1, и освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2, строго соблюдать требования пункта 3) раздела 2) статьи 26 Трудового кодекса Республики Казахстан.
5. В связи с принятием настоящего постановления поручить в установленном законодательством порядке провести и осуществить соответствующую работу государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Шардаринского района" акимата Шардаринского района (Ж. Турлыбеков).

6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Таженовке жүктелсiн.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Жолдыбай
Шардара ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "7 " ақпандағы
№ 54 қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квота
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін
жұмыс орындарының саны
1.
Түркістан облысының табиғи ресустар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Шардара орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Таженова.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Жолдыбай
Приложение 1 к постановлению
акимата Шардаринского района
от "7 " февраля 2022 года №54
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Коммунальное государственное учреждение "Шардаринское государственное учреждение по охране лесов и животного мира" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области

114
0,87
1
3
Түркістан облысының ауыл шаруашылығы басқармасының "Шардара аудандық ветеринарлық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
84
1,19
1
3.
"Хамит" ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі
250
0,40
1
4.
Жеке кәсіпкер "Жалгасбаев Талгат Серикбаевич"
46
2,17
1
Барлығы
494
4
Шардара ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "7 " ақпандағы
№ 54 қаулысына 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квота
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін
жұмыс орындарының саны
1.
Шардара ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Шардара сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
49
2,04
1
2.
"Хамит" ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі
250
0,80
2
3.
Жеке кәсіпкер "Жалгасбаев Талгат Серикбаевич"
46
2,17
1
Барлығы
345
4
Шардара ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "7" ақпандағы
№ 54 қаулысына 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының 2022 жылға квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны
1.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№16 Колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
136
0,73
1
2.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Мәулен Қалмырза атындағы №3 мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
0,78
1
3.
Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шардара аудандық №3 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
2
1
4.
Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шардара аудандық №2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі"" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
109
0,92
1
5.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Шардара ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Оқушылар үй" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

114
0,87
1
2.
Государственное коммунальное предприятие на предприятие на праве хозяйствкенного ведения "Ветеринарная служба Шардаринского района" управление сельского хозяйства Туркестанской области
84
1,19
1
3.
Сельскохозяйственный производственный кооператив "Хамит"
250
0,40
1
4.
Индивидуальный предприниматель "Жалгасбаев Талгат Серикбаевич"
46
2,17
1
Всего:
494
4
Приложение 2 к постановлению
акимата Шардаринского района
от "7 " февраля 2022 года №54
Квота рабочих местдля трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2022 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шардара сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акиматаШардаринского района
49
2,04
1
2.
Сельскохозяйственный производственный кооператив "Хамит"
250
0,80
2
3.
Индивидуальный предприниматель "Жалгасбаев Талгат Серикбаевич"
46
2,17
1
Всего:
345
4
Приложение 3 к постановлению
акимата Шардаринского района
от "7 " февраля 2022 года №54
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2022 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж №16" управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
136
0,73
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат №3 имени МауленаКалмырзы" управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
128
0,78
1
3.
Коммунальное государственное учреждение "Шардаринская районная детско-юношеская спортивная школа №3" управления физической культуры и спорта Туркестанской области
50
2
1
4.
Коммунальное государственное учреждение "Шардаринская районная детско-юношеская спортивная школа №2" управления физической культуры и спорта Туркестанской области
109
0,92
1
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников" отдела развития человеческого потенциалаШардаринского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области