Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 249 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабының 1 тармағы 10) тармақшасына, аудандық жер комиссиясының 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 12 қорытындысына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "СтройЦентр-ЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "Шымкент-Чорджоу" магистралды мұнай құбырын қазып алу жұмыстарын жүргізу үшін Шардара ауданы, Қоссейіт ауылдық округі аумағынан 0,198 га ауылшаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінен жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан, жер учаскелеріне уақытша өтеусіз қысқа 3 (үш) ай мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Таженовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Жолдыбай

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 26 сентября 2022 года № 249
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", согласно заключению районной земельной комиссии от 8 сентября 2022 года № 12 акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для проведения работ по прокладке магистрального нефтепровода "Шымкент-Чорджоу" к товариществу с ограниченной ответственностью "СтройЦентр-ЭК" установить временный безвозмездный публичный сервитут на земельные участки сроком на 3 (три) месяца без изъятия у собственников и землепользователей земель из земельных участков сельскохозяйственного назначения площадью 0,198 га на территории сельского округа Коссеит Шардаринского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Таженова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Жолдыбай