Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-83-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 19-116-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-83-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 341 015 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 104 621 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 546 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 235 848 мың теңге;
2) шығындар – 348 975 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 960 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 960 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 129 494 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 981 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 114 333 мың теңге;
2) шығындар – 130 832 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 338 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 338 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 338 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 195 206 мың теңге:

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 14-83-VII "О бюджете города, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 27 мая 2022 года № 19-116-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 14-83-VІІ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардара на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 341 015 тысяч тенге:
налоговые поступления – 104 621 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 546 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 235 848 тысяч тенге;
2) затраты – 348 975 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7960 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7960 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекова на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 494 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 981 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 114 333 тысяч тенге;
2) затраты – 130 832 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 338 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 338 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 338 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 195 206 тысяч тенге: