Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 84 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 маусымдағы № 128 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы " Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 84 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бабайқорған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 91 377 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 543 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 754 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82 010 мың теңге;
2) шығындар – 91 401 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 мың теңге".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 127 962 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 275 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 105 600 мың теңге;
2) шығындар – 129 166 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 204 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 204 мың теңге".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жаңа Иқан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 123 367 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 603 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 28 декабря 2021 года № 84 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 24 июня 2022 года № 128. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2022 года № 84 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорган на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 377 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 543 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 754 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 010 тысяч тенге;
2) затраты – 91 401 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 24 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 127 962 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 275 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 105 600 тысяч тенге;
2) затраты – 129 166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 204 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 204 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жана Икан на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 367 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 603 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 294 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран аудандық мәслихатының хатшысы М.Күнпейсов
Сауран аудандық мәслихатының
2022 жылғы "24" маусымдағы
№ 128 шешіміне 1-қосымша
Сауран аудандық мәслихатының
2021 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 84 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Бабайқорған ауыл округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

используемые остатки бюджетных средств – 1 294 тысяч тенге".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Сауран М.Кунпейсов
Приложение 1 к решению
Сауранского районного
маслихата от "24" июня
2022 года № 128
Приложение 1 к решению
Сауранского районного
маслихата от "28" декабря
2021 года № 84
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3