1. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Спорттың қысқы түрлері бойынша Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
2. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Спортта дарынды балаларға арналған Шығыс Қазақстан облыстық мектеп-интернаты-колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
3. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облысының олимпиадалық резерв даярлау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
4. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт-техника мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
5. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Қажымұқан атындағы Шығыс Қазақстан облыстық жеке күрестен мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
6. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық спорттың жазғы түрлері бойынша жоғары спорт шеберлігі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
7. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Ауыр атлетика бойынша Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
8. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық спорттың қысқы түрлері бойынша жоғары спорт шеберлігі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
9. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық жеңіл атлетикадан мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
10. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Дәрігерлік-дене шынықтыру диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
11. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Мүмкіндігі шектеулі адамдарға арналған спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
12. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық спорттың ойын түрлері бойынша кешенді мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
13. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық мамандандырылған су спорты түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

1. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специализированная детско-юношеская школа Олимпийского резерва по зимним видам спорта" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
2. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва для одаренных детей в спорте" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
3. Коммунальное государственное учреждение "Центр подготовки олимпийского резерва Восточно-Казахстанской области" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
4. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специализированная детско-юношеская спортивная техническая школа" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
5. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специализированная детско-юношеская школа Олимпийского резерва по единоборствам имени Кажымукана" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
6. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная школа высшего спортивного мастерства по летним видам спорта" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
7. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по тяжҰлой атлетике" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
8. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная школа высшего спортивного мастерства по зимним видам спорта" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
9. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специализированная детско-юношеская школа Олимпийского резерва по легкой атлетике" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
10. Коммунальное государственное учреждение "Врачебно-физкультурный диспансер" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
11. Коммунальное государственное учреждение "Спортивный клуб для людей с ограниченными возможностями" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
12. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по игровым видам спорта" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
13. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специализированная детско-юношеская спортивная школа Олимпийского резерва по водным видам спорта" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.

14. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдердің шайбалы хоккей бойынша олимпиадалық резервтегі арнайы мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
15. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Алтай қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
16. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Алтай ауданының Жаңа Бұқтырма кентінің балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
17. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Алтай ауданының Серебрянск қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
18. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Глубокое ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
19. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқарсасының "Зайсан ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
20. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Катонқарағай ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
21. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Күршім ауданының көпсалалы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
22. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Самар ауданының балалар-жасөспірімдер ұлттық ат спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
23. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Самар ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
24. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Риддер қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
25. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Тарбағатай ауданының балалар-жасөспірімдер ұлттық ат спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
26. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Тарбағатай ауданының Бақытхан Сайханов атындағы балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
27. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Ұлан ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
28. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Өскемен қаласының ат спортының ұлттық түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

14. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва по хоккею с шайбой" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
15. Коммунальное государственное учреждение "Детское-юношеская спортивная школа города Алтай" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
16. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа поселка Новая-Бухтарма района Алтай" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
17. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа города Серебрянска района Алтай" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
18. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Глубоковского района" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
19. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Зайсанского района" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
20. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Катон-Карагайского района" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
21. Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная детско-юношеская спортивная школа Курчумского района" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
22. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская национальная конно-спортивная школа района Самар" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
23. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа района Самар" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
24. Коммунальное государственное учреждение "Детско–юношеская спортивная школа города Риддера" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
25. Коммунальное государственное учреждение "Детско–юношеская национальная конно–спортивная школа Тарбагатайского района" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
26. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа имени Бакытхана Сайханова Тарбагатайского района" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
27. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Уланского района" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
28. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа по национальным видам конного спорта города Усть-Каменогорска" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.

29. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Өскемен қаласының ұлттық және олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
30. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Өскемен қаласының кешенді балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
31. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Өскемен қаласының спорт ойын түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
32. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Шемонаиха ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
33. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық волейболдан мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
34. Шығыс Қазақстан облысы мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық үстел теннисінен мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
35. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Тарихи-мәдени мұраны қорғау жөніндегі Шығыс Қазақстан облыстық мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
36. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "А.С. Пушкин атындағы Шығыс Қазақстан облыстық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
37. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық балалар және жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
38. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық зағиптар мен көзі нашар көретін азаматтардың арнаулы кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
39. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан лингвистикалық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
40. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық сәулет-этнографиялық және табиғи-ландшафттық музей-қорығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
41. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан Өнер музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
42. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Семей қаласының облыстық тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

29. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа по национальным и неолимпийским видам спорта города Усть-Каменогорска" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
30. Коммунальное государственное учреждение "Комплексная детско-юношеская спортивная школа города Усть-Каменогорска" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
31. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа по игровым видам спорта города Усть-Каменогорска" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
32. Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа Шемонаихинского района" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
33. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по волейболу" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
34. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва по настольному теннису" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
35. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанское областное учреждение по охране историко-культурного наследия" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
36. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная библиотека имени А.С. Пушкина" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
37. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная детско-юношеская библиотека" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
38. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная специальная библиотека для незрячих и слабовидящих граждан" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
39. Коммунальное государственное учреждение "Восточно-Казахстанский лингвистический центр" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
40. Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский областной архитектурно-этнографический и природно-ландшафтный музей-заповедник" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
41. Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский Музей Искусств" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
42. Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной историко-краеведческий музей города Семей" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.

43. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Зайсан тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
44. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Риддер тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
45. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Шемонаиха тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
46. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Шығыс Қазақстан облыстық драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
47. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет және спорт басқармасының "Ертіс концерт" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

43. Коммунальное государственное казенное предприятие "Зайсанский историко-краеведческий музей" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
44. Коммунальное государственное казенное предприятие "Риддерский историко-краеведческий музей" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
45. Коммунальное государственное казенное предприятие "Шемонаихинский историко-краеведческий музей" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
46. Коммунальное государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанский областной драматический театр" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.
47. Коммунальное государственное казенное предприятие "Ертіс концерт" управления культуры и спорта Восточно-Казахстанской области.