Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 4829 "Өскемен қаласы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 3057 қаулысы. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қарашадағы № 4829 "Өскемен қаласы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Өскемен қаласы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Өскемен қаласы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота қосымшаға сай белгіленсін.".
қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Өскемен қаласы бойынша 2022 жылға мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота".
2. "Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыға қол қойылған күннен бастап жиырма күнтізбелік күн ішінде мемлекеттік және орыс тілдерінде электрондық түрде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж. Омар

О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 29 ноября 2021 года № 4829 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по городу Усть-Каменогорску на 2022 год"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 8 сентября 2022 года № 3057. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 29 ноября 2021 года № 4829 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по городу Усть-Каменогорску на 2022 год" следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Усть-Каменогорску на 2022 год";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения, акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Усть-Каменогорску на 2022 год согласно приложению.";
заголовок приложения изложить в следующей редакции:
"Квота рабочих мест для лиц с инвалидностью по городу Усть-Каменогорску на 2022 год".
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска" направить в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления в электронном виде на государственном и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска по вопросам социальной сферы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж. Омар