Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № 4827 "2022 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 3187 қаулысы. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 26 қарашадағы № 4827 "2022 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 26 ноября 2021 года № 4827 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 20 сентября 2022 года № 3187. Прекращено действие в связи с истечением срока
Акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 26 ноября 2021 года № 4827 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2022 год" следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Өскемен қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыға қол қойылған күннен бастап оның көшірмесін жиырма күнтізбелік күн ішінде мемлекеттік және орыс тілдерінде электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберсін.

2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Усть-Каменогорска" в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего постановления направить его копию в электронном виде на государственном и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің әлеуметтік сала мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкiмiнің
міндетін атқарушы
Д. Федченко
Өскемен қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 3187 қаулысына қосымша
Өскемен қаласы әкімдігінің
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 4827 қаулысына 2 қосымша
2022 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
№
Ұйымдар атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (% қызметкерлердің тізімдік санынан )
Жұмыс орындар саны (бірлік)
1
"Железобетонный комбинат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска по вопросам социальной сферы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
города Усть-Каменогорска
Д. Федченко
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 20 сентября 2022 года № 3187
Приложение 2
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 26 ноября 2021 года № 4827
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы и состоящих на учете службы пробации на 2022 год
№
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Железобетонный комбинат" (по согласованию)