2023-2025 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/4-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 21/192-VII "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11285351,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7736834,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42801,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 86806,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3418910,6 мың теңге;
2) шығындар – 11509312,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -2343,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –2343,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -221618 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 221618 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 122933,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 344551,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 19.12.2023 № 10/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 21/192-VII "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен 100 пайыз мөлшерінде әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтардың табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері 2023 жылға орындауға алынсын.
3. 2023 жылға арналған қалалық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төмен тұрған бюджеттен берілетін трансферттер 4521330,0 мың теңге мөлшерінде көзделсін.

О бюджете города Риддера на 2023 - 2025 годы
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 23/4-VII
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2022 года № 21/192-VII "Об областном бюджете на 2023-2025 годы", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Риддера на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 11285351,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7736834,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42801,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 86806,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3418910,6 тысяч тенге;
2) затраты – 11509312,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -2343,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2343,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -221618,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 221618,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 122933,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 344551,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.12.2023 № 10/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Принять к исполнению на 2023 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2022 года № 21/192-VII "Об областном бюджете на 2023-2025 годы".
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2023 год трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета, в связи с изменением законодательства, в размере 4521330,0 тыс. тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.11.2023 № 9/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 2023 жылға арналған қалалық бюджетте 2022 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген нысаналы трансферттер 30370,0 мың теңге мөлшерінде облыстық бюджетке қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 25.04.2023 № 2/7-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2023 жылға қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 281456,0 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 19.12.2023 № 10/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2023 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 613235,0 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.11.2023 № 9/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2023 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 300417,6 мың теңге мөлшерінде көзделсін.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2023 № 9/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
3-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2023 год возврат трансфертов в областной бюджет в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2022 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в размере 30370,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.04.2023 № 2/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2023 год в размере 281456,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.12.2023 № 10/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Предусмотреть в городском бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 613235,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.11.2023 № 9/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Предусмотреть в городском бюджете на 2023 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 300417,6 тысяч тенге.

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 20.11.2023 № 9/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2023 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен 2313258,0 мың теңге мөлшерінде нысаналы даму трансферттері көзделсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 19.12.2023 № 10/2-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 6 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской областиот 20.11.2023 № 9/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
7. Предусмотреть в городском бюджете на 2023 год целевые трансферты на развитие за счет целевого тансферта из Национального фонда Республики Казахстан в размере 2313258,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.12.2023 № 10/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

7-1. 2023 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорының трансферттері есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 192000,0 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 25.04.2023 № 2/7-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының хатшысы Е. Нужных
Риддер қалалық мәслихатының

7-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в размере 192000,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.04.2023 № 2/7-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Риддерского городского маслихата Е. Нужных
Приложение 1
к решению Риддерского
городского маслихата

36 384,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36 384,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
57 096,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
57 096,0
2
Әлеуметтік көмек
549 633,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122 166,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
405,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 284,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20 236,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 057,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
46 467,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
49 717,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
427 467,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
211 123,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 455,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 254,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
72 930,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
67 133,0
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
41 231,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 341,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
212 430,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
113 132,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

36 384,0
005
Государственная адресная социальная помощь
36 384,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
57 096,0
010
Государственная адресная социальная помощь
57 096,0
2
Социальная помощь
549 633,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122 166,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
405,0
006
Оказание жилищной помощи
1 284,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20 236,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 057,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46 467,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
49 717,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
427 467,0
004
Программа занятости
211 123,0
007
Оказание жилищной помощи
2 455,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 254,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
72 930,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
67 133,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
41 231,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 341,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
212 430,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
113 132,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

49 745,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
10 280,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
39 465,0
3
Ақпараттық кеңістік
170 554,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
170 554,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
21 635,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
127 472,0
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
21 447,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
80 601,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
80 601,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 425,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
788,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
28 379,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 009,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
43 192,0
1
Ауыл шаруашылығы
43 192,0
498
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі
43 192,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 613,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
579,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
120 925,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
120 925,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
120 925,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
33 686,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
86 660,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
579,0
12
Көлік және коммуникация
732 183,0
1
Автомобиль көлігі
732 183,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

49 745,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
10 280,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
39 465,0
3
Информационное пространство
170 554,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
170 554,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
21 635,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
127 472,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
21 447,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
80 601,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
80 601,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
48 425,0
003
Капитальные расходы государственного органа
788,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
28 379,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 009,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
43 192,0
1
Сельское хозяйство
43 192,0
498
Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)
43 192,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере земельных отношений и сельского хозяйства
42 613,0
003
Капитальные расходы государственного органа
579,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
120 925,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
120 925,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
120 925,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
33 686,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
86 660,0
015
Капитальные расходы государственного органа
579,0
12
Транспорт и коммуникации
732 183,0
1
Автомобильный транспорт
732 183,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

266,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
246 922,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66 445,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 445,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
90 379,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджетті атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 169,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 210,0
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
32 369,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 369,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
57 729,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 729,0
02
Қорғаныс
21 582,0
1
Әскери мұқтаждар
20 204,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20 204,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 204,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1 378,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 378,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 378,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық – атқару қызметі
45 972,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
45 972,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
45 972,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
45 972,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
426 630,0
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
20 490,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
20 490,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 490,0
2
Әлеуметтік көмек
400 829,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
400 829,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
93 330,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

266,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
246 922,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66 445,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
66 445,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
90 379,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
89 169,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 210,0
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
32 369,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
32 369,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
57 729,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
57 729,0
02
Оборона
21 582,0
1
Военные нужды
20 204,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20 204,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 204,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 378,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 378,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 378,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
45 972,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
45 972,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
45 972,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
45 972,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
426 630,0
1
Социальное обеспечение
20 490,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
20 490,0
010
Государственная адресная социальная помощь
20 490,0
2
Социальная помощь
400 829,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
400 829,0
004
Программа занятости
93 330,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан