Мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/2-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 21/2-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 31/2-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 30.12.2022 № 31/2-VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
"2022-2024 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 18/2-VІI шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 178 280,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 200,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 165 080,0 мың теңге;
2) шығындар – 181 222,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 2 942,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 942,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 942,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Е.Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/2-VІI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2022 года № 21/2-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 31/2-VII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 30.12.2022 № 31/2-VII (вводится в действие с 01.01.2023).
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 6 января 2022 года № 18/2-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 178 280,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 200,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 165 080,0 тысяч тенге;
2) затраты – 181 222,0 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 2 942,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 942,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 942,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Е.Лдибаев
Приложение
к решению Абайского
районного маслихата