Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/3-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 мамырдағы № 22/2-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/5-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 30/5-VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/3-VІІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 162863 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 640 576,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 919 623,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 346,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 114,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 708 493,9 мың теңге;
2) шығындар – 2 850 417,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 015,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 701,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 686,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 244 855,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244 855,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 82 701,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 686,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 17/3-VІІ "О бюджете Абайского района на 2022-2024 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 мая 2022 года № 22/2-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2022 года № 30/5-VII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23.12.2022 № 30/5-VII (вводится в действие с 01.01.2023).
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Абайского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 17/3-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162863) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Абайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 640 576,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 919 623,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 346,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 114,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 708 493,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2 850 417,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 015,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 701,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 686,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 244 855,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 244 855,3 тысяч тенге;
поступление займов – 82 701,0 тысяч тенге;
погашение займов – 47 686,0 тысяч тенге;