Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 25/7-VІ "Абай ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 наурыздағы № 20/15-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 шілдедегі № 16/8-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 02.07.2024 № 16/8-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 25/7-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-5-153 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Абай ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентінде:
3-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3-1. Жергілікті қоғамдастық жиналысының құрамын жергілікті қоғамдастық жиыны төрт жыл мерзімге айқындайды және жергілікті қоғамдастық жиыны жіберген кандидаттар қатарынан құрылады.
Бұл ретте, жергілікті қоғамдастық жиыны жіберген жергілікті қоғамдастық жиналысы мүшелерінің (бұдан әрі – жиналыс мүшелері) саны ауылдық округ халқының жалпы санына байланысты айқындалады:
1) 10 мың халыққа дейін – жиналыстың 5-10 мүшесі;
2) 10-15 мың халық – жиналыстың 11-15 мүшесі;
3) 15-20 мың халық – жиналыстың 16-20 мүшесі;
4) 20 мыңнан астам халық – жиналыстың 21-25 мүшесі."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маслихат хатшысы Е. Лдибаев

О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 22 июня 2018 года № 25/7-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Абайскому району"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 24 марта 2022 года № 20/15-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 2 июля 2024 года № 16/8-VIII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 02.07.2024 № 16/8-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 22 июня 2018 года "Об утверждении регламента собрания местного сообщества по Абайскому району" № 25/7-VI (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-5-153) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества по Абайскому району, утвержденном указанным решением:
пункт 3-1 изложить в новой редакции:
"3-1. Состав собрания местного сообщества определяется сходом местного сообщества сроком на четыре года и образуется из числа кандидатов, делегированных сходом местного сообщества.
При этом, количество членов собрания местного сообщества, делегированных сходом местного сообщества (далее – члены собрания) определяется в зависимости от общей численности населения сельского округа:
1) до 10 тысяч населения 5-10 членов собрания;
2) 10-15 тысяч населения – 11-15 членов собрания;
3) 15-20 тысяч населения – 16-20 членов собрания;
4) свыше 20 тысяч населения – 21-25 членов собрания."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Е. Лдибаев