Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15/10-VII "2022-2024 жылдарға арналған Жетіжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 21/8-VII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жетіжар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15/10-VІI шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жетіжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37720,0 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер –1600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 36120,0 мың теңге;
2) шығындар – 38220,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -500,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 500,0 мың теңге,
соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15/10-VII "О бюджете Жетижарского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 июня 2022 года № 21/8-VII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Жетижарского сельского округа на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 15/10-VІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жетижарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37720,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 1600,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36120,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38220,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -500,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 500,0 тысяч тенге,
в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 500,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 маусымдағы
№ 21/8-VIІ шешіміне қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств –500,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 10 июня 2022 года
№ 21/8-VIІ
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного
маслихата от 30 декабря 2021