Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округінің Қарағайлы ауылына қарасты "Котлаван" мал шаруашылық жайылым мекеніне шектеу іс-шараларын орнату туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 23 тамыздағы № 5 шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 қазандағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округі әкімінің 11.10.2022 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық- санитариялық инспекторының 2022 жылғы 22 тамыздағы №198 ұсынысы негізінде ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара мал табынынан құтырма ауруының шығуына байланысты, Абай облысы Бесқарағай ауданы Баскөл ауылдық округінің Қарағайлы ауылына қарасты "Котлаван" мал шаруашылық жайылым мекеніне шектеу іс-шаралары орнатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Баскөл ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы Л. Шарипканова

Об установлении ограничительных мероприятий на животноводческой точке "Котлаван" села Карагайлы Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай
Решение акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай от 23 августа 2022 года № 5. Утратило силу решением акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай от 11 октября 2022 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай от 11.10.2022 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бескарагайского района от 22 августа 2022 года № 198 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на животноводческой точке "Котлаван" села Карагайлы Баскольского сельского округа Бескарагайского района области Абай, в связи с выявлением болезни бешенства у крупно-рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И. о. акима Баскольского сельского округа Л. Шарипканова